IT Academy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Installing and Configuring the Windows Vista Operating System

3 posters

Ići dole

Installing and Configuring the Windows Vista Operating System Empty Installing and Configuring the Windows Vista Operating System

Počalji  Admin Sre Nov 25, 2009 9:10 pm

Win Vista, sve sto vas interesuje, svi korisni linkovi i vasa iskustva

Admin
Admin

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 48

https://itacademy.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Installing and Configuring the Windows Vista Operating System Empty polaganje viste

Počalji  alen.ancic Čet Nov 26, 2009 4:14 pm

Pozdrav svima
Da li neko zna kako izgledaju pitanja na plaganju Viste za MS sertifikaciju? Da li negde na netu postoji to da se vidi? Cudno mi da se na osnovu ovog kursa to moze poloziti (mislim ako je tako onda super), jer one CET-ove knjige za polaganje su ogromne

alen.ancic

Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Installing and Configuring the Windows Vista Operating System Empty Re: Installing and Configuring the Windows Vista Operating System

Počalji  Admin Čet Nov 26, 2009 4:17 pm

alen.ancic ::Pozdrav svima
Da li neko zna kako izgledaju pitanja na plaganju Viste za MS sertifikaciju? Da li negde na netu postoji to da se vidi? Cudno mi da se na osnovu ovog kursa to moze poloziti (mislim ako je tako onda super), jer one CET-ove knjige za polaganje su ogromne

Na zalost to je to, ali ako pogledas malo bolje videces da 70% stvari se ticu opstih stvari koje su ti vec poznate

Admin
Admin

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.11.2009
Godina : 48

https://itacademy.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Installing and Configuring the Windows Vista Operating System Empty aman zaman 5115_09 / 10

Počalji  analfabeta Sub Dec 05, 2009 12:11 am

I tako ti ja nakon celodnevnog tumbanja na poslu i shire sednem da oljushtim chetvrti modul za Vistu..kad ono medjuTIM Neutral

~Prvo mi upadne u oko ona HOT ikonica scratch pa dobro, odoh na pojmove u DLSu kad ono trOPA..nema deskripcije za taj akronim..bzvz
~Pitam se pitam ako imamo LLTD respONder, shto nije spomenut i servis LLTD Mapper za koji nisam ni znao da postoji pa sam pogledao da je na istom nivou instance kao i responder.
~Dalje, 5115_10 str.4...wtf is Atomske transakcije..jel to neshto kao Batch-recovery NTFSa??? pale


itd..itd... OS mi je V64Ult..."narodni" OFC Rolling Eyes
analfabeta
analfabeta

Broj poruka : 8
Datum upisa : 03.12.2009
Lokacija : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

Installing and Configuring the Windows Vista Operating System Empty Re: Installing and Configuring the Windows Vista Operating System

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu